Контакт • MILD

Контакт

Пишете нѝ

Имате прашање, пофалба или забелешка, чувствувајте се слободно и пополнете ја контакт формата подолу!

Контакт Форма

Наша Локација

Климент Охридски 87,
(на транзитниот пат – наспорти новата Католичка Црква)
Струмица 2400 Македонија
Е-пошта: info@mild.com.mk

 

Работно Време

Пон – Пет.: 09:00 – 20:00 часот
Саб.: 09:00 – 20:00 часот
Нед.: Не Работиме!