Прочистувач на воздух XIAOMI MI AIR PURIFIER 3H • MILD
,

Прочистувач на воздух XIAOMI MI AIR PURIFIER 3H

XIAOMI Mi
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1007145

LED дисплеј
Ногалки за стаблност
Капацитет:до 38 m²
Автоматско исклучување за безбедност

12.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

Xiaomi Mi Air Purifier 3H EU
SMART прочистувач за воздух
OLED дисплеј на допир
Ласерски сензор за честички
Повзување со Mi Home App апликација преку Wifi конекција
Поддршка за гласовни асистенти Google Assistant и Амазон Алексаt
PM CADR – 380 m3h
3 слојна филтрација True HEPA филтер
Најдобри резултати за соби до 45м2
3 брзини
Мод за работа при спиење
Трајност на филтер до 12 месеци
Тежина 4.8 кг
Димензии- 240x240x520 мм

Шифра: 1007145 Категорија: ,

Техничка Спецификација

Бренд XIAOMI Mi
Моќност 66W
Димензии 52x24x24cm
Должина на кабел 1,6m
Начин на контрола Допир
Број на брзини 3
Капацитет на прочистување 380m³/h