XIAOMI MI 4C • MILD
, ,

XIAOMI MI 4C

XIAOMI Mi
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 93327

4 антени за стабилен за голем опсег
dual-band
Процесор од: 900MHz
RAM: 64MB DDR2

1.799,00 ден

На Залиха!

Спореди

Техничка Спецификација

Бренд Xiaomi Mi
Фрекфенција 3GHz 300Mbps
Стандард 802.11n
Напојување 19v адаптер
Број на порти 1xWAN + 2xLAN