Фен за коса XIAOMI H 300 • MILD
, ,

Фен за коса XIAOMI H 300

XIAOMI Mi
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1012257

Кука за закачување
Заштита од прегравање
Kабел од 360 степени
Опција за ладен воздух

2.799,00 ден

На Залиха!

Спореди

XIAOMI Mi Ionic Hair Dryer H300 EU
Фен за коса
Боја Бела
1600W
DC мотор
Јонизатор
насочувач на воздух
2 брзини
ладен воздух
1.7м кабел
BHR5081GL


Техничка Спецификација

Бренд XIAOMI Mi
Моќност 1600W
Брзини 2/td>
Нивоа на температури 2
Должина на кабел 1,7m