Вградена плотна WHIRLPOOL AKT 8090/NE • MILD
, ,

Вградена плотна WHIRLPOOL AKT 8090/NE

WHIRPOOL
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92302

Енергетска класа: А
Димензии:4,6х58x49cm
Герјни тела: 4 рингли
Број на функции: 4

16.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

WHIRLPOOL AKT 8090/NE
Вградна стаклокерамичка плотна
60цм
Без рамка
Сензорски контроли на допир
4 грејни зони
Индикатор за преостаната топлина
Тајмер
Заклучување од деца
4.6x58x51 цм


Техничка Спецификација

Бренд WHIRPOOL
Висина 4,6cm
Ширина 58cm
Длабочина 49cm
Енгергетска Класа A
Конфигурација на герјни плочи 4 рингли
Начин на греење Стандардно
Начин на контрола Допир