Вградена рерна WHIRLPOOL AKP 742 IX • MILD
, ,

Вградена рерна WHIRLPOOL AKP 742 IX

WHIRPOOL
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92005

Енергетска класа: А
Димензии:59,5х59,5х56,4cm

17.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

ДИМЕНЗИИ
Висина на производот595
Ширина на производот595
Длабочина на производот564
КАРАКТЕРИСТИКИ
Влез на енергија Електричен
Употреблив волумен (на шуплина) – НОВО (2010/30/EC)65
Интегриран систем за чистење Хидролитик
Вид на контролаМеханичка и електронска
Главна боја на производотInox


Техничка Спецификација

Бренд WHIRPOOL
Висина 59,5cm
Ширина 59,5cm
Длабочина 56,4cm
Енергетска Класа А
Капацитет на рерна 65L
Број на функции 13
Вкупна моќност 3200W
Начин на контрола Механички копчиња + Допир