VIVAX VCC-8004AB • MILD
-13%
, ,

VIVAX VCC-8004AB

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1012322

Моќност [W]: 800
Волумен на садот за прав [L]: 2,5
Тежина [kg]: 6,5
Контејнер за прашина: Циклонски систем
Боја: Сива
Должина на жица [m]: 6
HEPA филтер: Да

3.499,00 ден 3.999,00 ден

На Залиха!