Телевизор VIVAX IMAGO A 58UHD10K-REG • MILD
, ,

Телевизор VIVAX IMAGO A 58UHD10K-REG

VIVAX
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1013100

Димензии: 128,5×80,5×3,2cm
Тип на дисплеј: LED
Дијагонала: 58″
Android
BT5.2
HDR10+
Screen Mirroring
VESA: 300 x 200

23.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

Дијагонала: 50″ / 127 см
Осветленост: 250
Максимална резолуција: 3840 x 2160 (UHD 4K)
Оперативен систем: Андроид
Технологија: LED
Тип на ТВ: ПАМЕТЕН
ТВ приемник: DVB-T2/C/S2
Звук (Ш): 16
Енергија. ефикасност ЕУ 2019/13: г
SPDIF Optical Digital: Да
Димензии и маса
Тежина на уредот: 9,3
Димензии Ширина (CM): 111
Димензии Висина (CM): 69,7
Димензии Длабочина (CM): 31
Други карактеристики
VESA: 400 x 200
Снимање преку USB: Да
Далечински управувач: Паметен
Hotel mode: Не
HDR: HDR10
Изглед
Тип на штанд: Ногарки
Боја: Црна
Конектори
Композитен влез: Да
Влез на компонента: Не
SCART: 0
HDMI: 2
Влез за слушалки: 0
VGA: 0
USB: 2
Интегриран WiFi: Да
Bluetooth: Да
CI+: Да
Дигитален аудио излез (оптички: Да
Пресликување на екранот: Да

Техничка Спецификација

Бренд VIVAX
Дијагонала 58″
Резолуција 3840 x 2160 (ULTRA HD 4K)
Време на одзив 8ms(мили секунди)
Wi-Fi Да
Јачина на звучници 2x10W
Димензии 128,5×80,5×3,2cm
Влезови за конекции SCART, HDMX x3, VGA, USB x2, Headphone, AV, Coaxial Audio, RJ45
Светлост 280CD/m2