Бокал за вода VIVAX HOME WH 170RS • MILD
, , , ,

Бокал за вода VIVAX HOME WH 170RS

VIVAX
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1012329

Моќност: 2200W
Капацитет: 1,7L
Голема Рачка

1.799,00 ден

На Залиха!

Спореди

Моќност 2200 W Надворешен индикатор на количина вода Светлосен индикатор Автоматско исклучување при прегревање Капацитет 1,7л

Приклучна сила:2200 w
1 години гаранција


Техничка Спецификација

Бренд VIVAX
Капацитет 1,7L
Моќност 2200W
Материјал на изработка Не ‘ргосувачки челик + пластика
Функција Boil Dry Да
Функција за автоматско исклучување Да
Начин на контрола Механички