VIVAX HOME WH 100G • MILD
, ,

VIVAX HOME WH 100G

VIVAX
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1012328

Моќност: 1100W
Капацитет: 1L
Голема Рачка

999,00 ден

На Залиха!


Техничка Спецификација

Бренд VIVAX
Капацитет 1L
Моќност 1100W
Материјал на изработка Стакло + пластика
Функција Boil Dry Да
Функција за автоматско исклучување Да
Начин на контрола Механички