Микробранова печка VIVAX HOME MWO-2078 • MILD
,

Микробранова печка VIVAX HOME MWO-2078

VIVAX
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1012320

Димензии:33,6х44х25,9cm
Капацитет на рерната:20L
5 нивоа на моќност
Стаклен сад за вртење на храната 24,5cm

4.199,00 ден

На Залиха!

Моќност: 700 W
Капацитет: 20 литри
Моќност за грил 1000W,
Димензии на микровалната (ШхВхД): 48,8×29,1×38
Тајмер со распон од 0:05сек. до 95минути,
Функција за одмрзнување
Боја: Бела

Шифра: 1012320 Категорија: ,

Техничка Спецификација

Бренд VIVAX
Висина 33,6cm
Ширина 44cm
Длабочина 25,9cm
Енгергетска Класа A
Звучен сигнал за крај Да
Излезна моќност 700W
Начин на контрола Механички