VIVAX HOME MWO 2070 BL • MILD
,

VIVAX HOME MWO 2070 BL

VIVAX
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1010711

Димензии:25,9х44х33,6cm
Капацитет на рерната:20L
5 нивоа на моќност
Стаклен сад за вртење на храната 27cm

4.499,00 ден

На Залиха!

Техничка Спецификација

Бренд VIVAX
Висина 25,9cm
Ширина 44cm
Длабочина 33,6cm
Енгергетска Класа A
Програма за скара Да
Звучен сигнал за крај Не
Излезна моќност 700W
Начин на контрола Механички