VIVAX HOME FC 04602 WH • MILD
, ,

VIVAX HOME FC 04602 WH

VIVAX
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1010706

Енергетска класа: А
Димензии:85х60х65cm

11.999,00 ден

На Залиха!

Техничка Спецификација

Бренд VIVAX
Висина 85cm
Ширина 60cm
Длабочина 65cm
Енергетска Класа А
Капацитет на рерна 64L
Грејни тела 4 рингли (2x1000W ) + (2×1500W)
Број на функции
Вкупна моќност 3200W
Начин на контрола Механички копчиња