Аспиратор VIVAX HOME CHO-60CHA210A GX • MILD
,

Аспиратор VIVAX HOME CHO-60CHA210A GX

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1014478

VIVAX Аспиратор CHO-60CHA210A GX + 2 години гаранција
Број на брзини: 3
Моќност на моторот: 210 W
Напојување / Вкупна моќност: 212 W
Класа на енергетска ефикасност: А
Тип на филтер: Алуминиумски филтер во 5 слоеви

6.699,00 ден

На Залиха!

Спореди

VIVAX Аспиратор CHO-60CHA210A GX + 2 години гаранција
Број на брзини: 3
Моќност на моторот: 210 W
Напојување / Вкупна моќност: 212 W
Минимално / Максимално ниво на бучава: 62 dB / 67 dB
Класа на енергетска ефикасност: А
Тип на филтер: Алуминиумски филтер во 5 слоеви
Боја: Сива
Контроли: Нерѓосувачки челик / Хром копчиња
Димензии на производот: 60 x 99 x 47 cm
2 години гаранција

Шифра: 1014478 Категорија: ,