VIVAX ACP-12CH35AEVI GRAY MIRROR • MILD
, ,

VIVAX ACP-12CH35AEVI GRAY MIRROR

VIVAX
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1007710

Eнергетска класа на ладење: A++
Eнергетска класа на греење: А+
Тип на Фреон:R32
Јонизатор
Филтер за прашина

40.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

Техничка Спецификација

Бренд VIVAX
Димензии на надворешна единица 55,4cm Х 80cm Х 33cm
Димензии на внатрешна единица 31,2cm Х 90cm Х 19cm
Eнергетска класа на ладење A+
Eнергетска класа на греење A+
Влезна моќност за ладење 1095W
Влезна моќност за греење 1117W
Одложен режим на работа Да
Ниво на Бучава 40dB
Препорачана површина до 40m2
Начин на контрола Далечински Управувач + Wi-Fi
Филтер за прашина Да