VIVAX Фритеза DF-1800B • MILD
-19%
, ,

VIVAX Фритеза DF-1800B

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1007698

2.099,00 ден 2.599,00 ден

На Залиха!

Моќност 1800W
Kапацитет 2,5 LIT
Варијабилен термостат
Мултифункционална дршка
Сигурносно заклучување
Контролен прозор
Боја црна

Шифра: 1007698 Категорија: , ,