VARTA V13GA/LR44 • MILD
, ,

VARTA V13GA/LR44

VARTA
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92409

Напон: 1,5V
Капацитет : 125mAh
Без опција за полнење
Дијаметар: 11,5mm

660,00 ден

На Залиха!

Спореди