VARTA CR2032 • MILD
, ,

VARTA CR2032

VARTA
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92411

Напон: 3V
Капацитет : 230mAh
Без опција за полнење
Дијаметар: 20mm

360,00 ден

На Залиха!

Спореди