USB VERBATIM 64GB-49318 • MILD
, ,

USB VERBATIM 64GB-49318

VERBATIM
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1004018

Капацитет: 64GB
USB Стандард: 3
Механизам за затворање за поголема заштита

999,00 ден

На Залиха!

Спореди