AULA ECLIPSE Gaming Headset • MILD
, ,

AULA ECLIPSE Gaming Headset

AULA
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1010749

bold bass
Лесен дизајн за неверојатна преносливост на музика
Обложени слушалки за удобно слушање

1.690,00 ден

На Залиха!

Спореди

Техничка Спецификација

Бренд AULA
Фрекфентен опсег 18-20.000Hz
Големина на звучници 20mm
Сензитивност на микрофон 116 dB ± 3
Должина на кабел 1,5m