UHD FUEGO 50 ELU 610 AND T • MILD
, ,

UHD FUEGO 50 ELU 610 AND T

FUEGO
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 90468

Тип на дисплеј: LED
Дијагонала: 50″
Android
Netflix,Netflix4k

23.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

Техничка Спецификација

Бренд FUEGO
Дијагонала 50″
Резолуција 3840 x 2160 (HD Ready)
Време на одзив 8ms(мили секунди)
Wi-Fi Да
Јачина на звучници 2x20W
Димензии 73x47x22,5cm
Влезови за конекции SCART, HDMX x2, VGA, USB x2, Headphone, AV, Coaxial Audio, RJ45
Светлост 250CD/m2