Тостер за вафли TESLA WM200BX • MILD
, , ,

Тостер за вафли TESLA WM200BX

TESLA
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1012206

Моќност: 1000W
Заштита од прегревање
Индикатор за вклучен греач
Ротирача горна плотна за 900

1.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

Power
1000 W
Color
Black-inox
Plate size
230×168 mm
Working temperature (℃)
Low – 140° , High – 220°
НЕЛЕПНИ ПЛОЧНИЦИ
Плочите се изработени од алуминиумска легура и обработени со нелеплива обвивка. Тие се исто така отпорни на гребење и лесни за чистење: совршен избор за вашата зафатена кујна!
Можеби изгледа како едноставен уред, но овој производител на вафли ќе ви служи долго време – благодарение на силната шарка и квалитетниот дизајн.
МАЛ И КОМПАКТЕН
Овој мал и компактен уред ќе го најде своето место на секој кујнски пулт. Каде и да го ставите, нема да ви пречи – но ќе ви донесе вкусни десерти!


Техничка Спецификација

Бренд TESLA
Моќност 1000W
Автоматски термостат Да
Број на температурни нивоа Не
Димензија на плотна 23×16,8cm
Заштита од прегревање Да