Машина за перење Tesla WF81493M 8kg • MILD
, ,

Машина за перење Tesla WF81493M 8kg

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1013403

Тип: Самостоечка
Енергетска класа: B
Број на вртежи: 1400 врт./мин
капацитет: 8 kg

23.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

Тип: Самостоечка
Енергетска класа: B
Број на вртежи: 1400 врт./мин
капацитет: 8 kg
Боја: Бела
Ниво на бучавост: Центрифуга: 76dB
Начин на полнење: Предно
Одложен старт: Има
Програми: 16
Ширина: 59.5 cm
Висина: 85 cm
Длабочина: 56.5cm
Димензии (ШxВxД): 59.5 85 x 56.5 cm