Рачен блендер TESLA HB510BWS • MILD
, , , ,

Рачен блендер TESLA HB510BWS

TESLA
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1012224

Моќност: 600W
Двојни сечива
Заштита од прегревање
Моќ
600 W
Број на нивоа на брзина
Четири
Боја
Сино-бело
Лесно чистење

3.199,00 ден

На Залиха!

Спореди

Дизајнирана внимателно за секој детал и лесна за употреба, со делумно покриено куќиште со силикон, оваа прекрасна колекција вклучува сецко, миксер, блендер и рачен блендер. Нека ве инспирира!
4 ВО 1
Откријте ги сите наши корисни додатоци: мерна чаша од 550 мл, матење за матење јајца или месење лесно тесто, машина за матење компири и сечкач за храна.
ПРИЛОГ ЗА БЛЕНДЕР СО ОТСТРАНУВАЊЕ
Откако ќе завршите со готвењето, едноставно отстранете го додатокот за блендер и измијте го со вода. Ова го прави уредот прилично лесен за чистење и може да заштеди простор за складирање.

Сечилото од не’рѓосувачки челик го прави мешањето, сечкањето и пирето лесно, брзо и ефикасно.
За совршен изглед на вашата кујна, каблите може удобно да се складираат веднаш под основата на уредот.


Техничка Спецификација

Бренд TESLA
Моќност 600W
Материјал на сечива Не рѓосувачки челик
Начини на сецкање Пулсивно со кратки циклуси
Копче за вклчување Да
Број на брзини 4
Капацитет на сад 1l