TESLA HB300BX • MILD
, ,

TESLA HB300BX

TESLA
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1012205

Моќност: 600W
Заштита од прегревање

1.299,00 ден

На Залиха!


Техничка Спецификација

Бренд TESLA
Моќност 600W
Материјал на сечива Не рѓосувачки челик
Начини на сецкање Пулсивно со кратки циклуси
Копче за вклчување Да
Број на брзини 2