Сецко TESLA FC510BWS • MILD
, ,

Сецко TESLA FC510BWS

TESLA
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1012223

Моќност: 350W
Двојни сечива
Заштита од прегревање

2.599,00 ден

На Залиха!

Спореди

Моќ
350 W
Капацитет на сад
1 л
Број на сечила
2
Материјал за сад
Стакло

Дизајнирана внимателно за секој детал и лесна за употреба, со делумно покриено куќиште со силикон, оваа прекрасна колекција вклучува сецко, миксер, блендер и рачен блендер. Нека ве инспирира!

Шифра: 1012223 Категорија: , ,

Техничка Спецификација

Бренд TESLA
Моќност 350W
Материјал на сечива Не рѓосувачки челик
Начини на сецкање Пулсивно со кратки циклуси
Копче за вклчување Да
Број на брзини 2
Капацитет на сад 1l