TESLA FC302W • MILD
, ,

TESLA FC302W

TESLA
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1012203

Моќност: 400W
Двојни сечива
Заштита од прегревање

1.699,00 ден

На Залиха!


Техничка Спецификација

Бренд TESLA
Моќност 400W
Материјал на сечива Не рѓосувачки челик
Начини на сецкање Пулсивно со кратки циклуси
Копче за вклчување Да
Број на брзини 1
Капацитет на сад 1l