Цедалка TESLA CJ100WG • MILD
, , , ,

Цедалка TESLA CJ100WG

TESLA
Достапност:

Продадено


Шифра: 1012209

Моќност: 40W
Двојни сечива
Димензии: 20,5×14,1x20cm
Гумена подлога за поголема стабилност

1.099,00 ден

Продадено

Спореди

Моќност на моторот: 40 W
Капацитет на сад 700ml
Двонасочно вртење
Две големини на конус за стискање
Заштитна обвивка
Лесно ракување и чистење.


Техничка Спецификација

Бренд TESLA
Моќност 40W
Материјал на сечива Не рѓосувачки челик
Начини на сецкање Пулсивно со кратки циклуси
Капацитет на сад 0,7L
Копче за вклчување Да