Блендер TESLA BL201W • MILD
, , , ,

Блендер TESLA BL201W

TESLA
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1012207

Моќност на моторот (max): 500 W
Број на брзини за лесно ракување: 2
Пулсно работење за пократки циклуси на мешање
Волумен на садот: 1,5 l
Куќиште: Пластика

1.399,00 ден

На Залиха!

Спореди

Моќност на моторот (max): 500 W
Број на брзини за лесно ракување: 2
Пулсно работење за пократки циклуси на мешање
Волумен на садот: 1,5 l
Куќиште: Пластика


Техничка Спецификација

Бренд TESLA
Моќност 500W
Материјал на сечива Не рѓосувачки челик
Начини на сецкање Пулсивно со кратки циклуси
Копче за вклчување Да
Број на брзини 1
Капацитет на сад 1,5l