TENDA F6 • MILD
, ,

TENDA F6

TENDA
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92174

4 антени за стабилен за голем опсег
dual-band

10.791,00 ден

На Залиха!

Спореди

Техничка Спецификација

Бренд TENDA
Фрекфенција 3GHz 300Mbps
Стандард 802.11b/g/n
Напојување 19v адаптер
Број на порти 1xWAN + 3xLAN