Соковник TEFAL ZN 355 C • MILD
, , ,

Соковник TEFAL ZN 355 C

TEFAL
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92098

Моќност: 300W
Двојни сечива
Димензии: 32x23x22cm

5.699,00 ден

На Залиха!

Спореди

преса цитрусна
-МОЌ 300 W
-2 РАБОТНИ БРЗИНИ
-ЦЕЛОСНО РАСТАПУВАЊЕ
– СИСТЕМ ПРОТИВ ПАЃИ
-ШИРОКА ДУПКА ЗА ЦЕЛИ ОВОШКИ


Техничка Спецификација

Бренд TEFAL
Моќност 300W
Материјал на сечива Не рѓосувачки челик
Начини на сецкање Пулсивно со кратки циклуси
Копче за вклчување Да
Капацитет 700ml