Tefal VC139810 - Сушење овошје и зеленчук • MILD
, ,

Tefal VC139810 – Сушење овошје и зеленчук

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1010602

3.599,00 ден

На Залиха!

Моќност на парен сад 800W
волумен 6l
тајмер 60 мин
надворешно полнење вода со видливо ниво
материјал за тенџере пластика без BPA
светлосен индикатор за загревање
број на контејнери 2 парчиња и сад со ориз
отстранливи делови погодни за машина за миење садови

Шифра: 1010602 Категорија: , ,