Телесна вага TEFAL PP 1503 V0 • MILD
, ,

Телесна вага TEFAL PP 1503 V0

TEFAL
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1008347

Напојување: 3хAAA батерии
Материјал: Стакло

1.749,00 ден

На Залиха!

Спореди

Телесна вага
LCD дисплеј
Тежина:160 kg
Ултра тенок дизајн со дебелина од само 22 mm
Тип на батерија:AAA
Број на батерии:2


Техничка Спецификација

Бренд TEFAL
Димензии 31х31cm
Максимална тежина на мерење 160kgs