TEFAL G2731972 • MILD
, ,

TEFAL G2731972

TEFAL
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1012263

Дијаметар на садот: 28cm
Не леплива површина
Припрема на храна со многу мало количество на масло
Капацитет: 2,5L
Индукциска

2.499,00 ден

На Залиха!

Спореди