Фритеза Tefal EY111B • MILD
, , , ,

Фритеза Tefal EY111B

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1014976

Димензии на производот 33,2D x 33,2W x 35 cm
Боја сива
Капацитет 4,2 литри
Препорачана употреба на производот Печење, пржење, печење на скара

8.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

AIR FRYER

Kапацитет:1.2kg/4.2l
4 начини за готвење
8 програми: помфрит, пилешко, месо, шкампи, пица, риба, десерт, тост
Контрола на допир
Може да се готви со малку или без масло
Работна температура: 80°C-205°C
Тајмер
Моќност: 1400W