Фритеза TEFAL EY101815 • MILD
, , , ,

Фритеза TEFAL EY101815

TEFAL
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1012260

Моќност: 1030W
Заштита од прегревање
Индикатор за вклучен греач
Отстранлив греач
Отстранлив сад

7.199,00 ден

На Залиха!

Спореди

Фритеза
Потрошувачка на енергија:1030 W
Напон:230/240 V
Заштита од прегревање
Автоматско исклучување
Температура (макс)200 °C
Kапацитет:1.6L
Индикаторско светло
Нелизгави ногарки
Прилагодлива температура
Тајмер
Термостат
Функција за пржење
Функција за печење
Максимално полнење масло:0L
Број на програми:4
Механичка контрола
Тежина:3 кг


Техничка Спецификација

Бренд TEFAL
Моќност 1030W
Автоматски термостат Да
Број на температурни нивоа 5
Капацитет 1,6l
Заштита од прегревање Да