Телесна вага TEFAL BM 2520 V0 • MILD
, ,

Телесна вага TEFAL BM 2520 V0

TEFAL
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1008348

Напојување: 4хААА батерии
Материјал: Стакло

2.249,00 ден

На Залиха!

Спореди

Телесна вага
Тежина:150 kg
LCD екран


Техничка Спецификација

Бренд TEFAL
Димензии 30х30cm
Максимална тежина на мерење 150kgs