TAJFUN FUEGO PTC 3000 R • MILD
, ,

TAJFUN FUEGO PTC 3000 R

FUEGO
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 90710

Термостат за автоматско исклучвање

2.699,00 ден

На Залиха!


Техничка Спецификација

Бренд FUEGO
Моќност 3000W
Заштита Од Прегревање
Индикатор за топлина 3 нивоа на греење
Максимален простор за загревање 30m2