SYNCHROS E40BT • MILD
, ,

SYNCHROS E40BT

Достапност:

На Залиха!


Шифра: SYNCHROS E40BT

Безични слушалки
Со целосно полнење на батеријата до 16 часа користење
Дијаметар на звучник: 4cm
Моќност: 114db
Импендаса: 32 Ω

999,00 ден

На Залиха!

Спореди