ST TH-T30NP • MILD
, ,

ST TH-T30NP

SUPERIOR TECHNOLOGY
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1006762

Подвижен тајфун греалка
Термостат за автоматско исклучвање
Опција за вентилатор

3.499,00 ден

На Залиха!

Техничка Спецификација

Бренд ST
Моќност 3000W
Заштита Од Прегревање
Индикатор за топлина 2 нивоа на греење
Максимален простор за загревање 40m2