Блендер ST TB-K510WG • MILD
, , ,

Блендер ST TB-K510WG

SUPERIOR TECHNOLOGY
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 91797

Моќност: 500W
Двојни сечива
Заштита од прегревање

2.699,00 ден

На Залиха!

Спореди

ST TB-K510WG
Superior Technology
Блендер
бела боја
500W
Стаклен сад со капацитет од 1.5л
4 брзини + пулс функција
заштита од прегревање
сечила од нерѓосувачки челик
1.5м должина на кабел


Техничка Спецификација

Бренд SUPERIOR TECHNOLOGY
Моќност 500W
Материјал на сечива Не рѓосувачки челик
Начини на сецкање Пулсивно со кратки циклуси
Копче за вклчување Да
Број на брзини 4
Капацитет на сад 1,5l