Кафемат ST NCM-110SS INOX • MILD
, , , ,

Кафемат ST NCM-110SS INOX

SUPERIOR TECHNOLOGY
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1012347

Миксер за матење нес кафе со подножје
2 брзини
Капацитет на сад: 450ml
Моќност: 100W

1.699,00 ден

На Залиха!

Спореди

ST NCM-110SS Inox
Superior Technology
Миксер за матење нес кафе со подножје
Инокс
2 брзини
450мл Иноксен сад
100W
Ултра тивка работа