ST HD-U2200WJ • MILD
, ,

ST HD-U2200WJ

SUPERIOR TECHNOLOGY
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1006427

Кука за закачување
Заштита од прегравање
Kабел од 360 степени

1.199,00 ден

На Залиха!

Техничка Спецификација

Бренд SUPERIOR TECHNOLOGY
Моќност 2200W
Брзини 2
Нивоа на температури 3