Фен за коса ST HD-O2400BP • MILD
, ,

Фен за коса ST HD-O2400BP

SUPERIOR TECHNOLOGY
Достапност:

Продадено


Шифра: 1006417

Кука за закачување
Заштита од прегравање
Kабел од 360 степени

1.599,00 ден

Продадено

Спореди

ST HD-O2400BP
Superior Technology
Фен за коса
Црн со виолетова линија
2400W
2 брзини 3 температури
копче за ладен воздух
концентратор
DC мотор
Заштита од прегревање
Вградена закачалка


Техничка Спецификација

Бренд SUPERIOR TECHNOLOGY
Моќност 2400W
Брзини 2
Нивоа на температури 3