ST 32UH4700 • MILD
, ,

ST 32UH4700

SUPERIOR TECHNOLOGY
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1011260

Димензии: 72,4×42,5,4×8,8cm
Тип на дисплеј: LED
Дијагонала: 32″
Dolby Audio
Android 9

10.499,00 ден

На Залиха!

Спореди

Техничка Спецификација

Бренд ST
Дијагонала 32″
Резолуција 1366 x 768p (HD Ready)
Време на одзив 6.5ms(мили секунди)
Wi-Fi Да
Јачина на звучници 2x8W
Димензии 72,4×42,5,4×8,8cm
Влезови за конекции SCART, HDMX x2, VGA, USB x2, Headphone, AV, Coaxial Audio, RJ45
Светлост 280CD/m2