ST-32ME4100 • MILD
, ,

ST-32ME4100

SUPERIOR TECHNOLOGY
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 91687

Димензии: 90x56x21cm
Тип на дисплеј: LED
Дијагонала: 32″

7.499,00 ден

На Залиха!

Техничка Спецификација

Бренд FAVORIT
Дијагонала 32″
Резолуција 1366×768 (HD Ready)
Време на одзив 8ms(мили секунди)
Wi-Fi НЕ
Јачина на звучници 2x10W
Димензии 90x56x21cm
Влезови за конекции SCART, HDMX x3, VGA, USB x2, Headphone, AV, Coaxial Audio
Светлост 180CD/m2