SONY WHCH 510L • MILD
, ,

SONY WHCH 510L

SONY
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1012232

bold bass
Лесен дизајн за неверојатна преносливост на музика
Обложени слушалки за удобно слушање

2.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

Техничка Спецификација

Бренд SONY
Фрекфентен опсег 20-20.000Hz
Големина на звучници 29mm
Сензитивност на микрофон 55 dB ± 3
Начин на поврзување Bluetooth 5.0
Време на употреба со едно полнење на батеријата до 35h