SONY MDRZX310 APW • MILD
, ,

SONY MDRZX310 APW

SONY
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1007138

bold bass
Лесен дизајн за неверојатна преносливост на музика
Обложени слушалки за удобно слушање

1.799,00 ден

На Залиха!

Спореди

Техничка Спецификација

Бренд SONY
Фрекфентен опсег 10-24.000Hz
Големина на звучници 30mm
Должина на кабел 1,2m