SONY MDRZX110APB • MILD
, ,

SONY MDRZX110APB

SONY
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1007135

Лесен дизајн на преклопување за неверојатна преносливост на музика
Обложени слушалки за удобно слушање

1.499,00 ден

На Залиха!

Спореди

Техничка Спецификација

Бренд SONY
Фрекфентен опсег 12-22.000Hz
Големина на звучници 30mm
Должина на кабел 1,2m