SONY MDRXD150B • MILD
, ,

SONY MDRXD150B

SONY
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1007133

bold bass
Лесен дизајн за неверојатна преносливост на музика
Обложени слушалки за удобно слушање

1.299,00 ден

На Залиха!

Спореди

Техничка Спецификација

Бренд SONY
Фрекфентен опсег 10-22.000Hz
Големина на звучници 40mm
Должина на кабел 2m